Револьвери під патрон Флобера дуже популярні завдяки вишуканим класичним формам, така зброя відмінно виглядає в руках. Пістолети такого типу підрозділяються на безліч видів. Одним з найпопулярніших видів на сьогодні є так званий "флобер".

Револьвер може використовуватися як з метою спортивної стрільби, так і для самооборони - пневматичні револьвери "під флобера" теж досить популярні серед наших співвітчизників. Револьвер під патрон Флобера - дуже зручна, сучасна і функціональна зброя. Вони випускаються різних розмірів - так, найменші зручно лягають навіть у жіночу руку. Найчастіше зброя, яка стріляє патроном Флобера, випускається частково з немагнітних сплавів, які обумовлюють високу якість зброї.

Револьвери під патрон Флобера - це не тільки антуражні копії вогнепальних пістолетів, але і відмінний засіб самозахисту. Вони мають велику потужність і масу кулі. Звук при пострілі з пістолета, що використовує патрон Флобера, не відрізняється від пострілу зі звичайного пістолета. Головною ж перевагою даного виду зброї для самооборони є те, що дані револьвери поширюються абсолютно вільно і для їх покупки і носіння не потрібно ніяких дозволів і реєстрацій.

Револьвер Флобера дозволяє максимально реалістично відчути, як веде себе дана вогнепальна зброя. Потужна віддача при пострілі, тяжкість в долоні і навіть відчуття порогового гару - все настільки правдоподібно. Серед переваг даного типу зброї слід назвати надійність, довговічність, відмінну функціональність. Револьвери під патрон Флобера стріляють малокаліберними патронами, що ще більш наближає їх до справжньої зброї.

Патрони до револьверу бувають трьох калібрів - 4, 6 і 9 міліметрів. Перші два використовуються в основному для тренувальної стрілянини. Головною ж перевагою зброї є те, що револьвер дає можливість на законних підставах завжди мати при собі захист. При цьому не потрібно отримувати спеціальний дозвіл, купувати сейф, і постійно звітувати перед правоохоронними органами.

Револьвер під патрон Флобера - мрія шанувальників доброї зброї. Вже багато років любов і увага любителів зброї до револьвера не вгасає. Стильні, зручні та надійні Флобери, як їх ласкаво називають шанувальники, завжди залишаються на піку популярності.

Як і інша пневматична зброя, револьвер Флобера може бути використаний для спортивної стрільби (найпростіший варіант - стрілянина в своє задоволення в чистому полі по бляшаним банкам), для самозахисту (від диких тварин і п'яної молоді), для поповнення колекції. Саме завдяки антуражності зовнішнього вигляду і звуку пострілу, револьвер під патрон Флобера користується такою популярністю у любителів пневматики. На відстані в три метри його практично не можна відрізнити від справжнього вогнестрілу, а це означає, що в разі нападу у вас буде перевага - інстинкт самозбереження при вигляді вогнепального пістолета спрацьовує у всіх відмінно.

Для всіх любителів пневматики і зброї револьвери під Флобер є відмінним подарунком, який буде радувати господаря довгі роки своїм виглядом і безвідмовною роботою.

У інтернет-магазині "СО2" ви можете знайти револьвери під патрон Флобера різних марок і моделей. Вибір можна зробити як по моделі й потужності, так і по дизайну і якості. Купити револьвер під патрон нескладно, достатньо зробити замовлення по телефону. Доставку по Україні здійснюємо за допомогою будь-якої кур'єрської служби, зручної для клієнта.