Будь-який оптичний приціл необхідний для точного прицілювання мисливця, а це важливо для результативної та успішної стрільби. Якщо прилад має прицільну сітку, то через нього можливо визначити відстань до цілі. Часто оптичні прилади використовують не тільки за прямим призначенням, а також для спостереження за місцевістю. В даному випадку це альтернатива біноклю.

Мисливець прагне купити і встановити оптичний приціл на свою рушницю, причому на будь-яку. Недосвідчені мисливці або початківці встановлювали навіть на дробові рушниці, що спочатку є безглуздим, оскільки постріл вироблений кулею 12 калібру має чималий діаметр розсіювання. Варто враховувати багато факторів, таких як дальність стрільби, на якого звіра йде полювання і т.д.

Кратність відноситься до основних характеристик прицілів, від якої в тому числі залежить точність прицілювання, стрільби в цілому. Кратність оптичних прицілів може бути від x2 до x20, і може бути як постійною, так і змінною. При покупці варто врахувати не тільки відстань, але і розміри дичини. При полюванні на дрібного звіра рекомендується купувати оптику з найбільшою кратністю, наприклад, 12-15 крат. На точність попадання і результативність стрільби впливає не тільки сам прилад, але і якість зброї.

Говорячи про техніку безпеки використання, необхідно пам'ятати, що очі повинні перебувати на безпечній відстані від прицілу, інакше можуть виникнути спотворення, зменшиться поле і кут зору, а також з'являється ризик отримати травму завдяки віддачі зброї. У наш час більшість моделей оснащені гумовими наочниками, що робить процес прицілювання більш комфортним. У такому випадку очі необхідно притискати впритул.

Вибір і покупка оптичного прицілу

Мета і прицільна сітка знаходяться на одній відстані від ока, що дозволяє чітко їх розглядати, завдяки чому знижується стомлюваність очей. Прицільна сітка дозволить Вам розрахувати відстань до об'єкта, що спостерігається. Можна вибрати і придбати оптичний приціл повністю під себе, знаючи, на який виріб він буде встановлений, на якого звіра і в яких умовах буде полювання.

Так на невеликі відстані або в густому лісі можна вибрати модель з невеликою кратністю, а на просторій місцевості і більш далекі відстані підійде приціл з найбільшою кратністю. Приціли забезпечені коректором зору, що дозволить Вам прицілиться без окулярів або контактних лінз. Такий виріб збирає більшу кількість світла, ніж око, що дозволить за недостатньої або низької освітленості побачити і розгледіти тварин або інші об'єкти, за якими ведете спостереження.

Багато приладів оснащені підсвічуванням прицільної сітки, що дозволяє бачити її чітко на тлі темної мети. Якщо говорити про покупку оптики на пневматичну гвинтівку, то краще буде приціл з великою вихідною зіницею, що забезпечить більший діапазон зсуву очей, а в сутінки кращою освітленістю. Купуючи оптику, варто подивитися на віддалені об'єкти. Зображення повинно бути чітким і якісним. При покупці оптичного прицілу зі змінною кратністю переконайтеся, що при зміні не зміщується прицільне перехрестя по відношенню до мішені, а також не постраждала якість і різкість зображення.

Не знаєте, де купити оптичні приціли? Звертайтеся в інтернет-магазин пневматичної зброї СО2! Ми гарантуємо оперативність і найбільш комфортні умови доставки наших товарів.