Пневматична зброя з газовою пружиною: про переваги популярного виду гвинтівок

Якщо ви хочете купити гвинтівку для удосконалення навичок стрільби, для полювання або інших цілей, пневматична зброя з газовою пружиною - те, що потрібно!

Цей вид пневматики дуже поширений і популярний у багатьох країнах світу. Пневматичні гвинтівки з газовою пружиною - прекрасна альтернатива пружинно-поршневій пневматиці, адже мають низку незаперечних переваг.

Газова пружина - це механічний пристрій, аналог сталевої витої пружини, циліндр високого тиску зі штоком всередині. До переваг газової пружини можна віднести:

- приріст потужності - до 15% (залежно від моделі зброї) у порівнянні зі штатною крученою пружиною;

- практична відсутність вібрації та віддачі, і як результат - підвищений термін служби встановлених на гвинтівку оптичних прицілів;

- підвищена в рази швидкість вильоту кулі (до 390 м/с);

- досить помітне підвищення точності стрільби;

- відсутність необхідності прикладання в кінці більших зусиль, адже взвод газової пружини на всьому проміжку рівномірний;

- загальний термін служби газової пружини в 5-7 разів вищий, ніж у пружини витої;

- між техобслуговуваннями газової пружини збереження силових характеристик в 2-3 рази довше;

- можливість досить тривалий час тримати зброю в зведеному стані;

- подовжений термін служби, завдяки зменшеному навантаженню газової пружини у зведеному стані на деталі ударно-спускового механізму;

- пневматична зброя з газовою пружиною може бути оснащена великим вибором оптичних прицілів, що підвищують точність стрільби.

Не станемо приховувати, що пневматична гвинтівка з газовою пружиною коштує на порядок вище, ніж пружинно-поршнева. Однак це цілком виправдано значною кількістю перерахованих вище переваг.

Де купити пневматичну гвинтівку з газовою пружиною?

Продаж гвинтівок з газовою пружиною здійснюють як офлайн, так і онлайн магазини пневматичної зброї. Купувати в других набагато зручніше і вигідніше. В режимі онлайн ви можете вибрати необхідну модель і замовити її у будь-яку точку країни всього в кілька кліків. Це зекономить час і сили. До того ж покупка в інтернет-магазині обійдеться дешевше, адже до вартості пристрою не додаються багато показників, характерних для офлайнових магазинів.

Купити пневматичну зброю з газовою пружиною (гвинтівки) можна в нашому інтернет-магазині, не виходячи з дому. Пропонуємо великий вибір зброї зручного калібру, що не вимагає дозволу та документації (до 4,5 мм). Технічні характеристики задовольнять смаки кожного відвідувача. Ви залишитеся задоволені якістю, адже купите гвинтівку, яка гарантовано буде служити вам довго.

Заходьте в каталог, вибирайте і замовляйте найкращу для вас пневматичну гвинтівку. Про все інше потурбуємося ми.