Вдосконалюйте влучність або Купити пневматичні гвинтівки Crosman і поцілити в яблучко!

Пневматичні гвинтівки Crosman - сучасна і надійна зброя. Її гідні зразки представлені в кожному сегменті пневматики: високоякісні гвинтівки, пістолети, боєприпаси (пулі, патрони, кульки...) та інші вироби для відпочинку, мисливства та спорту.

Хочете стати власником зброї для мисливських чи спортивних цілей, навчитися робити 10 влучних пострілів з 10? Гвинтівка Crosman - та зброя, на якій радимо зупинити свій вибір.

Примітно: пневматику Crosman можна купити без ліцензії і дозволів, адже калібр ствола будь-якої моделі не перевищує 4,5 мм. Це дуже зручно: економить ваш час та гроші на отриманні супровідної документації.

Пневматичні гвинтівки Crosman: історична довідка, головні принципи виробництва

Компанія Crosman була заснована в 1924 році в американському містечку Рочестер (штат Нью-Йорк). Від самого початку гвинтівки проводилися за технологією, заснованою на двох основоположних принципах: ЯКІСТЬ і НОВАТОРСТВО. А коли за основу беруться такі поняття, успішний результат гарантований.

Вже в перші 30 років діяльності підприємства виробничі потужності значно зросли. Почали з'являтися великі клієнти, наприклад такі гіганти, як Western Auto і Montgomery Ward. Вони продавали пневматичні гвинтівки Crosman під своїми брендами.

1966 рік став значущим у діяльності компанії: Crosman випустила гвинтівку під власною маркою - Кросман середнього рівня Pumpmaster 760. Ця перша "ластівка" і сьогодні користується великою популярністю. Що цікаво: за всі ці роки ціна на неї майже не змінилася.

У 90-х роках компанія почала популяризацію пневматичних гвинтівок у всьому світі. Корпорація Crosman представляла свою продукцію на міжнародних ринках, розробляла нові вироби і вдосконалювала попередні.

Сьогодні Crosman є найбільшим виробником пневматичної зброї в США. Купити гвинтівку Crosman означає купити сучасну і надійну зброю, що яскраво виділяється серед аналогів інших виробників.

Де вигідно купити пневматичну гвинтівку Crosman?

Ви довго думали, пневматичну зброю якого виробника вибрати і, нарешті, вирішили, що гвинтівки Crosman вам підходять ідеально? Тепер важливо не помилитися у виборі магазину, який реалізує продукцію бездоганної якості в Україні.

Хочемо звернути вашу увагу на інтернет-магазин СО2. Тут вас чекає великий асортимент пневматичної зброї. Ціни та умови співпраці приємно здивують: замовите недорогу пневмогвинтівку в СО2 - і вже незабаром вона буде у вас! Якщо здійсните покупку в СО2, 100%-во залишитеся задоволені.

Нехай ваша пневматична гвинтівка Crosman виконує своє призначення (для чого ви б її не купували) найкращим чином! Стріляйте, скільки вам знадобиться, але ніколи не забувайте про безпеку. Хай ця зброя і не має вбивчої потужності, але вона все одно залишається зброєю...